Sposoby na powiększenie biustu, które nie obciążają portfela – przegląd

Wiele kobiet chciałaby mieć większe piersi, ale operacja powiększenia biustu nie jest czymś, na co chciałyby się zdecydować. Wydawać by się mogło, że nie ma innej możliwości na posiadanie większych, jędrnych piersi, niż tylko implanty.

Nic bardziej mylnego! Jakie są naturalne sposoby na powiększenie biustu?

Zioła na powiększenie biustu

Rośliny te są w stanie powiększyć nasz biust! 

  • Kozieradka na powiekszenie biustu działa w ten sposób, że zawiera fitoestrogeny, które są zamiennikiem hormonu żeńskiego. Dzięki codziennemu spożywaniu naparów z niej, nasze piersi będą wyraźnie większe i jędrniejsze. Powinny jej jednak unikać osoby, które mają problemy z krzepnięciem krwi.
  • Czerwona koniczyna na powiększenie biustu ma podobne działanie do kozieradki – ona również zawiera fitoestrogeny, które pomogą nam w wielu dolegliwościach natury kobiecej. Szczególnie zalecana jest ona w okresie menopauzy i zaraz po urodzeniu dziecka. 
  • Koper włoski na powiększenie biustu działa, poprzez fitoestrogeny oraz atenol, który wpływa na powiększenie się piersi. Dlatego właśnie to on jest najczęściej stosowany z preparatach na wzrost biustu. Oprócz tego, działa on również na układ trawienny i pomaga regulować laktację. To naprawdę cudowne zioło, o którym nie można zapominać w codziennej diecie.

Jak widać, rośliny te działają nie tylko na biust, ale mogą być też pomocne w wielu innych dolegliwościach: przy menopauzie, bólach menstruacyjnych czy nawet kłopotach z trawieniem. To jednak bardzo ważne, żeby ich nie przedawkować, bo mogą mieć różne skutki uboczne. Odpowiednia herbata i dieta pomoże nie tylko przy menstruacji, ale na powiększenie biustu może zdziałać wiele.

Tabletki na powiększenie biustu

Wszystkie wyżej wymienione rośliny można spożywać w postaci naparów i herbatek, ale nie każdemu taki sposób będzie odpowiadał. Herbaty ziołowe na powiekszenie biustu mają specyficzny smak, który po prostu trzeba lubić. Dla osób, które za nim nie przepadają, producenci przygotowali tabletki na powiększenie piersi, które w swoich składach zawierają właśnie wyciągi z wyżej wymienionych ziół

Preparaty na powiekszenie biustu to bardzo wygodny sposób, bo nie musimy się martwić ani przygotowywaniem naparów, ani ich smakiem. Takie tabletki na powiększenie biustu nie kosztują wiele, a mogą zdziałać naprawdę dużo. Popularne propozycje dostępne są na https://naturalnemetody.pl/tabletki-kremy-na-powiekszenie-biustu/.

Bardzo istotne jest jednak to, żeby zawsze stosować się do zaleceń producenta, które umieszcza na opakowaniu lub ulotce. Przedawkowanie tego typu środków może powodować biegunki albo nawet odwodnienie. Tyczy się to szczególnie preparatów z koprem włoskim, który działa na układ trawienny, ale jego nadmiar może go kompletnie rozregulować.

Czy takie tabletki w ogóle działają? Wiele osób jest sceptycznie nastawiona do tego typu środków, jednak zwykle nie mają one racji. Tabletki na powiększenie biustu są w stu procentach naturalne, więc oczywistym jest, że nie zobaczymy efektów po pierwszym zastosowaniu. Na rezultaty trzeba będzie poczekać około 2 do 8 tygodni, w zależności od środka, którego używamy.

Masaż piersi 

Kolejnym sposobem na powiększenie biustu jest ich regularny masaż. Codzienne masowanie piersi sprawia, że naturalnie stają się one bardziej jędrne i większe. W dodatku sprawia to też, że rozstępy stają się mniejsze i mniej widoczne. Co więcej, regularne masowanie piesi może sprawić, że uchronimy się przed rakiem.

Jak masować biust? Najważniejsze jest to, żeby robić to delikatnie. Te czynności mają nam sprawiać przyjemność, a nie ból. Jeśli mamy taką ochotę, możemy zaangażować w masaż swojego partnera. Na pewno nie będzie narzekał.

Wiele środków na powiększenie i ujędrnienie biustu może też być w formie kremu lub olejku. To będzie dobry moment, żeby je wykorzystać. Jeśli dokładnie wmasujemy taki produkt, możemy mieć pewność, że zadziała i niedługo zobaczymy pierwsze efekty. Kremy i olejki są znacznie bezpieczniejsze od tabletek, o ile nie jesteśmy uczuleni na któreś z podanych na opakowaniu składników. 

Jak to jest z tym naturalnym powiększaniem piersi?

Jeśli chcemy uzyskać efekty, warto rozważyć niżej wymienione sposoby: 

  • herbatki, 
  • tabletki, 
  • masaż 
  • i wcierki.

Wybierzmy spośród nich taką metodę, która odpowiada nam najbardziej, uzbrójmy się w odrobinę cierpliwości i systematyczności, a następnie na bieżąco monitorujmy progres.