Zalety prywatnej opieki medycznej

Dbanie o własne zdrowie powinno być priorytetem w życiu każdego człowieka. Niestety nawet osoby, którym zależy na profilaktyce, korzystając z możliwości jakie oferuje publiczna służba zdrowia, nie są w stanie zaspokoić swoich potrzeb. Alternatywa w postaci prywatnych gabinetów często jest niedostępna ze względu na wysokie koszty usług. Istnieje jednak jeszcze jedno rozwiązanie, łączące w sobie cechy dwóch wyżej wymienionych. Prywatna opieka medyczna pozwala w pełni zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i o zdrowie bliskich. Stanowi świetną opcję nie tylko dla osób, którym zależy na profilaktyce, ale także zmagającym się z określonymi schorzeniami. Jedną z możliwości jest S7Health – firma oferująca usługi medyczne w formie abonamentu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Dlaczego warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie?

Krótki czas oczekiwania na wizytę u lekarza

Konieczność kilkuletniego oczekiwania na dany zabieg, czy kilkumiesięcznego na wizytę u specjalisty nieodłącznie wiąże się z publiczną służbą zdrowia. Wiele osób nie może pozwolić sobie na czekanie, ze względu na ryzyko zaostrzenia choroby. Korzystając z pakietów medycznych oferowanych przez S7Health, każdy pacjent ma pewność, iż załatwi swoją sprawę błyskawicznie. Czas oczekiwania na konsultację u specjalisty wynosi maksymalnie 5 dni. Co istotne, bez konieczności posiadania skierowania. Dodatkowo, w przypadku konieczności wizyty u lekarza rodzinnego, pediatry czy internisty, czas zostaje skrócony do zaledwie 24 godzin. Warto zaznaczyć, że każdy pacjent ma nieograniczoną możliwość wizyt.

Pakiety S7Health – jedna cena za różne badania

Wyczerpany limit, konieczność upominania się o skierowanie, a w końcu przymus płatności za określone badanie to przeszłość, do której z pewnością nie będziemy chcieli wracać. S7Health oferuje kilka wariantów pakietów, które można dopasować do swoich potrzeb i najczęściej wykonywanych badań. W zależności od wyboru konkretnej wersji, pacjent otrzymuje w cenie 9 lub 25 badań laboratoryjnych, a także 5 lub 23 badania diagnostyczne. Chcąc umówić się na konkretne z nich, wystarczy krótka rejestracja telefoniczna, aby odbyć wizytę w laboratorium w ciągu kilku dni. Dzięki temu, każda osoba może w szybki i prosty sposób sprawdzić swój stan zdrowia.

S7Health – opinie na temat oszczędności kosztów

Każdorazowa wizyta w prywatnym gabinecie wiąże się z koniecznością płatności nawet kilkuset złotych. Dodatkowym obciążeniem finansowym są zlecone badania. Decydując się na pakiet medyczny S7 Health, jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą kwotę podczas każdej wizyty. Jest to szczególnie odczuwalne dla osób, które do tej pory często korzystały z opieki prywatnych lekarzy. Nawet najbardziej rozbudowany pakiet S7Health jest znacznie lepszym i opłacalnym rozwiązaniem, niż jakakolwiek wizyta u specjalisty, który zleci dodatkowe badania.

Dostęp do placówek w całym kraju

Jedną z największych zalet opisywanych pakietów medycznych jest swobodny dostęp do placówek medycznych, niezależnie od tego w jakim mieście w Polsce aktualnie się znajdujemy. Po rejestracji telefonicznej i podaniu miejsca przebywania, otrzymujemy adres obiektu, który znajduje się najbliżej. Jest to duża wygoda, bez konieczności wypełniania oświadczeń o zmianie lekarza prowadzącego, jak w przypadku publicznej służby zdrowia, czy szukania odpowiedniego specjalisty leczącego prywatnie.