Maseczki sublimacyjne – co to takiego?

Od kilku tygodni zakładanie maseczek na nos i usta to obowiązek w miejscach publicznych w Polsce. Niestety nikt nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, jak długo taki nakaz będzie obowiązywał. Dla bezpieczeństwa oraz zdrowia swojego i innych, warto je nosić podczas każdego wyjścia z domu.

MASECZKI OCHRONNE MOGĄ BYĆ FAJNE!

Od kilku tygodni zakładanie maseczek na nos i usta to obowiązek w miejscach publicznych w Polsce. Niestety nikt nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, jak długo taki nakaz będzie obowiązywał. Dla bezpieczeństwa oraz zdrowia swojego i innych, warto je nosić podczas każdego wyjścia z domu. Zakrywanie ust i nosa nie jest najprzyjemniejsze, szczególnie, jeśli na zewnątrz jest ciepło, ale na szczęście można się do tego przyzwyczaić. Aby dodać nieco radości do codziennego noszenia maseczki na twarz – warto pomyśleć o maseczce, która będzie wprawiała w dobry nastrój i pozwoli wyróżnić się z tłumu. Z pomocą przychodzą maseczki sublimacyjne!

Maseczka ochronna z całusem

ORYGINALNE MASECZKI NA TWARZ

Myślisz, że maseczka na twarz musi wyglądać dokładnie tak samo, jak ta, którą ubierają lekarze i pielęgniarki? Nic bardziej mylnego! Na rynku dostępny jest ogromny wybór maseczek na twarz, które wyróżniają Cię z tłumu, a przy okazji dodadzą nieco uroku Twojej stylizacji. Maseczki sublimacyjne występują w wielu kolorach i oryginalnych wzorach, które można dopasować do swoich zainteresowań czy ubioru. To również interesujący komunikat dla innych – bo pomimo, że macie zakrytą sporą część twarzy, to nadal możecie wyglądać super!

Maseczka ochronna z nadrukiem

MASECZKA SUBLIMACYJNA – CO TO TAKIEGO?

Jeżeli maseczka jest sublimacyjna oznacza to, ze jej nadruk zewnętrzny wykonany został specjalnymi tuszami na papierze do sublimacji. Następnie przy pomocy pras do sublimacji o wysokiej temperaturze przeniesiony został na maseczkę na twarz, która jest wykonana z poliestru lub posiada powłokę poliestrową. Tak właśnie powstają maseczki z przepięknymi nadrukami, które możesz dopasować do swojego ubioru, wyrazić nimi swój nastrój lub pokazać, czym się interesujesz lub jakie masz poglądy. W tym trudnym czasie każdemu z nas przyda się trochę koloru i humoru! Maska na usta z własnym nadrukiem będzie idealna!

Maseczka ochronna z nadrukiem kwiatów

MASECZKI NA TWARZ, KTÓRE POKAŻĄ TWÓJ STYL!

Jesteś weganką i chciałabyś zarazić innych takim stylem życia? Załóż wegańską maseczkę z napisem ,,Wegan”! Kochasz jeździć na rowerze? Powiedz to innym! Wybierz maseczkę na twarz z motywem ukochanego dwukołowca. A może jesteś blogerką albo fanką róż, tulipanów i innych kwiatów? Chciałabyś dodać swojej stylizacji trochę pozytywnej energii i wiosny? Nie ma problemu! W Toys4Boys znajdziesz kilka modeli z najpiękniejszymi kwiatami w różnych kolorach. To jeszcze nie wszystko! W tym sklepie znajdziecie również maseczki dla fanów kosmosu, żartownisiów, ze śladem czerwonej szminki. Koledzy mogą odczuć igiełkę zazdrości! Dostępne są także warianty maseczek dla dzieci z kolorowym motywem lodów na patyku. Jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć maseczkę na twarz wyrażającą Twój własny styl.

MASECZKA NA TWARZ Z NADRUKIEM KAŻDEMU POPRAWI HUMOR

Jak sprawić, aby czas epidemii w Polce i na świecie nie był przygnębiający i ponury? Należy ubrać śmieszną maseczkę na twarz z nadrukiem! Wasze twarze wcale nie muszą zostać zakryte  białą lub czarną smutną maseczką! Zabawna maseczka ochronna z własnym nadrukiem? Dlaczego nie! Wyróżnij się z tłumu i spraw, aby na twarzach innych osób również pojawił się uśmiech, gdy zobaczą Twoją maseczkę ochronną.