Uzdrawianie przez naturę – sprawdź to sam!

Współczesna medycyna jest w stanie wyleczyć bardzo wiele chorób. Dzisiejsze technologie pozwalają zajrzeć w głąb ciała i zdiagnozować niemal każdą z nich. Niestety niektóre są wciąż mylnie określane jako „choroby nieuleczalne”. Większość z tych dolegliwości to znane wszystkim choroby nowotworowe. Bezsilność medyków wynika tylko i wyłącznie z faktu, iż lekarze zrezygnowali z naturalnych sposobów leczenia na rzecz całkowicie syntetycznych terapii. Pomijane są naturalne środki na bazie ziół oraz uzdrawianie przez świadomość.

Artykuł powstał we współpracy z http://domyzdrowienia.org.pl/programy/ – Fundacją Biologicznej Wiedzy Terapeutycznej

W dzisiejszych czasach medycyna jest mierną karykaturą tego, czym była u zarania dziejów. Człowiek staje się pacjentem, naturalny proces rozwiązywania konfliktów przez organizm zaś zaburzeniem. Na szczęście na świecie uzdrawianie biologią jest wciąż praktykowane przez osoby, które chcą prawdziwie pomóc, nie natomiast zarobić na nieszczęśnikach. W jaki sposób zatem uzdrowić swój organizm przez naturę?

Totalna Biologia – warsztaty, które całkowicie odmienią twój punkt widzenia

Ta dziedzina nauk paramedycznych powstała w oparciu o Nową Medycynę Germańską i stanowi zupełnie odmienną perspektywę od znanego społeczeństwu podejścia do raka. Została odkryta w latach 80. przez dr. Hamera. Totalna Biologia postuluje, że większość ciężkich chorób jest wynikiem konfliktów psychologicznych oraz czynów ciążących na sumieniu.

Większość osób wie, jak bardzo ważne jest nastawienie psychiczne w leczeniu chorób nowotworowych – nawet współcześni medycy temu nie zaprzeczają. Uzdrawianie przez świadomość to proces identyfikowania tych problemów oraz wykluczania ich dzięki kompleksowej pomocy psychologicznej.

Domy Zdrowienia, czyli uzdrawianie biologią w praktyce

Domy Zdrowienia to nie tylko ośrodki specjalizujące się w leczeniu chorób nowotworowych, lecz także wspaniałe miejsce do wypoczynku. Dzięki integracji z innymi ludźmi oraz częstym konsultacjom z profesjonalną kadrą uzdrowicieli można bardzo szybko zidentyfikować problemy, które doprowadziły do powstania nierozwiązywalnych konfliktów. W przypadku leczenia w Domach Zdrowienia człowiek nie jest pozostawiony samemu sobie, problemy rozwiązywane są zaś przez całą społeczność życzliwych osób.

Codzienne konsultacje pozwalają zrozumieć procesy chorobowe, które mają swój początek w ludzkiej podświadomości. Tym, co pozwala wydobyć je do sfery świadomej i dojść z nimi do zgody jest Totalna Biologia. Warsztaty prowadzone przez profesjonalistów to nie tylko praca motywacyjna oraz edukacja dietetyczna. Są to kompleksowe analizy psychologiczne, które unaocznią wszystko, co mogło być przyczyną procesu chorobowego.

Jakie mogą być przykładowe przyczyny procesów nowotworowych?

Każdy człowiek reaguje inaczej na intensywne uczucia oraz ma odmienną tolerancję na szokujące wydarzenia w życiu. Każda nagła sytuacja, która wydaje się być bez wyjścia, może spowodować samoistny proces chorobowy. Sam szok zwykle nie wystarcza. Czynniki wywołujące nowotwory leżą głęboko w podświadomości i mogą nawet dotyczyć zdarzeń, które miały miejsce wiele lat temu.

Uzdrawianie przez świadomość umożliwia nie tylko kompleksowe zdiagnozowanie tych przyczyn, lecz także pozwala znaleźć optymalną i najszybszą drogę do pozbycia się ich. Skrywane głęboko w podświadomości urazy oraz intensywne uczucia związane ze zdarzeniami z przeszłości muszą być jak najszybciej zrozumiane i zaakceptowane, bowiem wywołane przez nie konflikty mogą doprowadzić do stałej utraty zdrowia, a nawet śmierci.

Dlaczego należy wybrać uzdrawianie biologią?

Naturalne leczenie raka to metoda o potwierdzonej skuteczności. Co roku z całego świata docierają wieści o naturalnych uzdrowieniach procesów nowotworowych. Co prawda leczenie syntetyczne także odnosi sukcesy, jednak jakim kosztem? Chemioterapia oraz radioterapia to sposoby powodujące bardzo wiele drastycznych skutków ubocznych. Poza znanym każdemu wypadaniem włosów mogą pojawić się znacznie gorsze powikłania.

Trwałe pogorszenie kondycji skóry oraz kruszenie, a nawet wypadanie zębów stanowią bardzo przekonujące argumenty, które przemawiają za naturalnymi sposobami leczenia. W przeciwieństwie do konwencjonalnej medycyny Domy Zdrowienia nie tylko pomogą uleczyć nowotwór, lecz także trwale poprawią ogólną kondycję całego organizmu oraz dotkniętych rakiem narządów.