Depilacja laserowa bikini: o czym warto wiedzieć?

Chcesz się pozbyć zbędnego owłosienia, ale masz dość ciągłego golenia i woskowania? W takim razie epilacja, znana jako depilacja laserowa bikini to coś dla ciebie! Dzięki tej zaawansowanej technologii, usuwanie włosów jest bezpieczne, a także skuteczne i szybkie. Po 5-8 zabiegach możesz się pozbyć nawet 95 proc. niechcianych włosków!

1. Depilacja laserowa bikini: na czym to polega?

2. Kilka rzeczy, które warto wiedzieć o depilacji laserowej

Depilacja laserowa ma wiele korzyści. Eliminuje ryzyko podrażnień i wrastania włosów, pozwala zaoszczędzić czas, a z czasem także pieniądze – nie musimy już kupować wosku, golarek itp.

1. Depilacja laserowa bikini: na czym to polega?

Zabieg depilacji laserowej pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia na wiele lat. Nie jest to tania, ale jest to skuteczna metoda eliminacji niechcianych włosków. Gdy chodzi o depilację laserową bikini, pojawia się pewien dodatkowy problem – wielu kobietom towarzyszy poczucie wstydu. Niepotrzebnie.

Na laserowe usuwanie owłosienia z miejsc intymnych decyduje się coraz więcej kobiet. Dla kosmetologów jest to zatem codzienność. Oczywiście warto zdecydować się na usługi sprawdzonego, profesjonalnego gabinetu, by nie narazić się na niedogodności (więcej dowiesz się tutaj: naturallook.com.pl/depilacja-laserowa/).

Przed samym zabiegiem pacjent wypełnia krótką ankietę, w której udziela informacji na temat swojego stanu zdrowia, przyjmowanych leków i przebytych chorób. Gdy wszystko jest w porządku, można przejść do wykonania zabiegu. Wówczas do skóry przykładana jest głowica urządzenia. Laser wyzwala „strzały” i wyzwala wiązkę światła w głąb skóry. Właśnie tak dochodzi do powolnego niszczenia mieszków włosowych.

Po zabiegu skóra może być podrażniona i zaczerwieniona, dlatego należy delikatnie się z nią obchodzić i stosować się do zaleceń.

2. Kilka rzeczy, które warto wiedzieć o depilacji laserowej

Zanim przystąpimy do zabiegów depilacji laserowej, warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze, laser najlepiej działa na ciemne i grube włosy. W przypadku delikatnego i jasnego owłosienia, efekty mogą być znacznie gorsze.

Laserowe usuwanie włosów w okolicach bikini wymaga odpowiedniego przygotowania, ale też stosowania się do zaleceń pozabiegowych.

Depilacja bikini to tak naprawdę kilka różnych możliwości: bikini francuskie (podstawowe), brazylijskie (głębokie) i hollywood (całkowite). Depilacja laserowa miejsc intymnych w profesjonalnym gabinecie wcale nie musi być krępująca. Specjaliści dbają o komfort klienta podczas zabiegu depilacji laserowej.