Depilacja laserowa we Wrocławiu – dlaczego u nas?

Zabiegi depilacji laserowej cieszą się coraz większą popularnością. Tylko depilacja laserem gwarantuje trwałe efekty, ponadto można ją stosować na każdej części ciała. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej właśnie w naszym salonie.

Gwarancja zadowalających efektów

Duże doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt laserowy gwarantują zauważalne efekty już po kilku zabiegach. Skuteczność depilacji (depilacja laserowa Wrocław) została potwierdzona klinicznie – oferujemy gwarancję na nasze usługi. Jesteśmy pewni, że wizyta w naszym salonie będzie dla Ciebie przyjemna oraz satysfakcjonująca – zadbamy nie tylko o gładkie ciało, ale również przyjemną i kameralną atmosferę.

Dbałość o bezpieczeństwo

Nasz salon depilacji laserowej posiada wieloletnie doświadczenie. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia do obsługi urządzeń. Nasi pracownicy przeszli fachowe szkolenia teoretyczne i praktyczne, dlatego możesz być pewien, że oddajesz się w dobre ręce. Każdy zabieg jest również poprzedzony indywidualną konsultacją z Klientem. Wiązka światła lasera jest indywidualnie dopasowywana w zależności od depilowanego miejsca oraz indywidualnych odczuć Klienta. Dzięki temu depilacja laserem jest całkowicie bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Nasze urządzenia spełniają wszystkie standardy i normy Unii Europejskiej. Dbamy o ich prawidłowe funkcjonowanie, dezynfekcję i sterylizację. Czystość oraz higiena to dla nas podstawa, dlatego u nas możesz czuć się całkowicie bezpiecznie.

Wysokiej jakości laser medyczny

Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu, który gwarantuje zauważalne efekty już po kilku zabiegach. Medyczny laser diodowy MedioStar NextPro, to obecnie najlepszy laser na rynku, który emituje dwie długości fali – 810nm i 980nm. Dzięki temu skutecznie działa on również na jaśniejsze włosy (jasnobrązowe, rude). Czas trwania impulsu oraz długość fali ustalana jest indywidualnie w zależności od grubości i koloru włosa oraz odcienia skóry, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze rezultaty każdemu Klientowi.

Atrakcyjne promocje

Oprócz stałego cennika depilacji posiadamy liczne atrakcyjne cenowo pakiety. Decydując się na depilację kilku partii ciała na jednej wizycie, możesz oszczędzić nawet do 50%! Posiadamy pakiety promocyjne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dodatkowo, jeśli korzystasz z usług naszego salonu we Wrocławiu po raz pierwszy – możesz odebrać prezent na start! Wystarczy wypełnić formularz, znajdujący się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Szybka i wygodna rezerwacja online

Chcesz błyskawicznie umówić się na zabieg depilacji laserem Wrocław w dogodnym dla siebie terminie? Skorzystaj z naszego kalendarza booksy i umów się w ciągu kilku chwil. Oferujemy wygodny system rezerwacji, w którym znajdziesz wszystkie usługi wraz z cenami i czasem trwania oraz całkowity koszt zabiegu. Rezerwacja wizyty jest banalnie prosta – wystarczy wybrać interesujący Cię zabieg, kliknąć przycisk „Rezerwuj” i gotowe!