Weekend w Spa we dwoje pod Warszawą

O dobre relacje w związku można zadbać nie tylko z okazji Walentynek czy rocznicy. Bez względu na płeć i wiek warto pielęgnować swoją miłość każdego dnia, a od czasu do czasu warto zaszaleć i poświęcić czas wyłącznie pogłębianiu relacji z drugą połówką. Oto nasze propozycje na to, jak spędzić weekend w Spa we dwoje pod Warszawą.

Ceny hoteli pod Warszawą, a w jej centrum

Nie bez powodu utarło się, że Warszawa należy do jednych z najdroższych miast w Polsce, jeżeli chodzi o noclegi. W centralnej części miasta średnia cena 3 gwiazdkowych hoteli za jedną noc wynosi 200 zł, natomiast pokój 5 gwiazdkowy to średnio aż 370 zł.

Natomiast hotel Spa pod Warszawą, który mieści się w pięknym pałacu kosztuje od 370 zł za dobę. Odpowiedzmy sobie szczerze, co bardziej sprzyja romantycznemu odpoczynkowi: hotel w centrum miasta, czy hotel wraz ze spa pod Warszawą, który na dodatek mieści się w wyjątkowej dawnej budowli? Odpowiedź według nas jest prosta. Jeżeli chcesz romantycznie spędzić czas, to lepiej uciec od miejskiego zgiełku i udać się w stronę natury.

Czym się kierować podczas wyboru hotelu Spa w Mazowieckim?

Jeśli bardzo chcemy odciąć się od świata, a wolny czas poświęcić wyłącznie sobie i otaczającym nas przyjemnościom, warto wybrać hotel pod Warszawą, a nie w jej centrum.

Czym się kierować, jeżeli szukamy cichego zakątka dla dwojga? Podczas przygotowywania artykułu i wyszukiwania hoteli, Spa oraz apartamentów, napotkaliśmy ofertę hotelu pod Warszawą w Pałacu Żelechów. Właśnie na podstawie tej oferty będziemy chcieli przedstawić propozycje na romantyczny weekend pod Warszawą.

Propozycje na romantyczne chwile

Hotele Spa w województwie mazowieckim oferują różnorodne pakiety dla dwojga, dzięki którym można zapomnieć o problemach życia codziennego. Ceny takich pakietów zaczynają się od 370 zł, a kończą nawet na 2700 zł. Poniżej przedstawimy oferty, które według nas są warte rozważenia.

Coś dla fanów czekolady

Za kwotę 390 zł za noc możemy otrzymać luksusowy pokój ze śniadaniem, muzyką na żywo, a także nielimitowanym wstępem do strefy basenowej i relaksacyjnej. Oprócz tego otrzymujemy specjalną zniżkę -10% na zabiegi relaksacyjne na bazie czekolady dla zakochanych!

Pakiet dla dwojga

Przechodzimy do wyższej kwoty, jaką jest 1200 zł za noc dla dwojga. W kwocie tej otrzymujemy elegancki apartament, śniadanie, relaksujący seans dla dwojga w łaźni parowej, seans na relaksacyjnych łóżkach, masaż na bazie masła Shea, a także aromatyczny peeling solny. W pakiecie otrzymujemy również nielimitowany wstęp do strefy wodnej i termalnej.

Pakiet dla dwojga premium

Najdroższym pakietem jest złoty pakiet dla zakochanych. Jego koszt to 2700 zł za dwie noce. W cenie otrzymujemy apartament z dużym łóżkiem, dwa śniadania, dwie kolacje, nielimitowany dostęp do strefy basenowej, a także seans relaksacyjny w apartamencie Spa, do którego należą: arganowy peeling ciała z dodatkiem złota, poczęstunek w postaci owocowej fantazji, seans w saunie oraz regeneracyjny okład ciała ze złota w łaźni parowej

Wniosek nasuwa się jeden – hotele Spa pod Warszawą mają bardzo szeroką ofertę dla par, które chcą spędzić wspólnie czas. Na romantyczny weekend możemy wydać aż 2700 zł, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby za kwotę już 370 zł cieszyć się swoim towarzystwem w luksusowym i pięknym miejscu.