W którym momencie trzeba zadbać o swoją twarz?

Na kondycję naszej skóry wpływa oczywiście odpowiednia pielęgnacja, uwzględniająca jej rodzaj, dolegliwości, problematykę, wiek, ale również szereg innych czynników, takich jak odżywianie, nawadnianie, odpowiednia dawka snu czy stres. Dążąc do cery idealnej, należy połączyć ze sobą kompleksową pielęgnację, czyli oczyszczanie, nawilżanie, odżywianie, ochronę, masaże z odpowiednimi zabiegami i zdrowym stylem życia.

Pielęgnacja na każdym etapie życia

Nie ma jednego sposobu pielęgnacji skóry twarzy, który sprawdziłby się w przypadku każdej kobiety. Na pytanie: w którym momencie trzeba zadbać o swoją twarz, odpowiedź jest bardzo prosta — pielęgnacja skóry powinna być naszym codziennym rytuałem, a w przypadku zauważenia pierwszych objawów starzenia się skóry, warto skorzystać ze specjalistycznych zabiegów.  Kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia ma duchowa odnowa, pozytywne nastawienie do życia, energia witalna oraz odpowiednia kosmetyka — to wszystko składa się na osiągnięcie równowagi wewnętrznej i w konsekwencji – zdrowie ciała i duszy. Pielęgnacja twarzy (Katowice  www.annanocon.pl) to doskonałe rozwiązanie, aby poprawić wygląd naszej cery, poczuć się młodziej, lepiej i pewniej. Techniki pielęgnacyjne powinny być dobierane prywatnie, aby sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek.

Jakie zabiegi stosować?

Obecnie na rynku jest bardzo wiele zróżnicowanych zabiegów. Jedne wpływają odżywczo i regeneracyjnie, inne nawilżająco czy ujędrniająco. Po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu można tak dopasować działania, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Zabiegi kwasami przeznaczone są dla osób chcących dogłębnie oczyścić i zregenerować skórę. Złuszczają martwy naskórek, rozświetlają i wygładzają cerę. Jest to idealny zabieg zarówno dla bardzo młodych dziewczyn, ma wtedy właściwości usuwania zaskórników, jak i bardziej dojrzałych kobiet. Z kolei masaże twarzy spowalniają proces starzenia się i działają ujędrniająco — to idealne rozwiązanie dla miłośniczek totalnie bezinwazyjnego odmładzania skóry. Mezoterapia świetnie sprawdzi się w przypadku pań oczekujących maksymalnej rewitalizacji skóry i poprawy jej kondycji. Kosmetyka twarzy wykorzystująca naturalne kosmetyki potrafi czynić cuda — poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki, podnosi policzki i powieki oraz ujędrnia.

Z racji tego, że twarz narażona jest na działanie wielu czynników, takich jak wiatr, mróz czy słońce, musimy o nią dbać systematycznie. Codzienna pielęgnacja, w połączeniu z odpowiednimi zabiegami, pozwoli uzyskać efekt świeżej, wypoczętej, rozświetlonej i odżywionej skóry.