Transplantacja włosów w Turcji – czy warto?

Coraz więcej osób zmaga się z widocznymi ubytkami owłosienia, które spowodowane jest łysieniem androgenowym. Chociaż w dobie rozwoju suplementów i środków medycznych istnieje wiele produktów, które mają nie tylko na celu zahamowanie procesu, ale również odbudowę wyniszczonych komórek, nie zawsze te metody są wystarczają skuteczne. To właśnie dlatego tak wielu pacjentów decyduje się na przeszczep włosów w Turcji, dzięki któremu odzyskują dawny wygląd i co najważniejsze – pewność siebie. 

  • Przeszczep włosów Turcja – co musisz wiedzieć o przeszczepie włosów 
  • Zabieg przeszczepu włosów – przeszczep włosów metodą fue

Przeszczep włosów Turcja – co musisz wiedzieć o przeszczepie włosów 

Włosy to niewątpliwie nasza ozdoba zarówno dla kobiet i mężczyzn. Coraz większa świadomość oraz chęć bycia atrakcyjnym sprawia, że gdy zaczynają się początki łysienia wielu pacjentów szuka najrozmaitszych sposobów, aby zatrzymać ten proces i przywrócić dawną równowagę. Wypadanie włosów spowodowane może być wieloma czynnikami. Stres, nieodpowiednia dieta, regularne uczucie napięcia i brak odpowiedniej regeneracji mogą znacznie przyczyniać się do pogłębiania zachodzącego procesu. W dużej mierze za samo łysienie odpowiedzialne są jednak hormony tzw. androgeny. To właśnie dlatego problem ubytków włosów najczęściej występuje u mężczyzn, a znacznie rzadziej u kobiet. O ile proces jest na wczesnym etapie, można próbować stosować środki farmakologiczne w formie tabletek lub specjalne wcierki i ostrzykiwanie skóry głowy. 

Przy zaawansowanych procesach łysienia najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie transplantacji włosów, która daje najbardziej miarodajne spektakularne efekty. Transplantacja włosów to zabieg, któremu wielu pacjentów poddaje się właśnie na terenie Turcji. Medycyna w Turcji jest rozwinięta na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu przeszczepy włosów są wykonywane z należytą precyzją i dbałością. Co więcej, sam komfort podróży opieka na miejscu i warunki pobytu są najwyższych standardów, co pozwala poczuć ci się, jak prawdziwy VIP, a to wszystko w dużo niższych cenach niż na rodzimym rynku. 

Zabieg przeszczepu włosów – przeszczep włosów metodą fue

Głównym założeniem procesu przeszczepu włosów jest brak jakiejkolwiek ingerencji chemicznej. Podczas zabiegu pobrane zostają zdrowe mieszki włosowe z tyłu głowy i przeniesione na łyse części głowy. Możesz zdecydować się na różne warianty przeszczepu, które w dużej mierze różnią się czasem rekonwalescencji, dlatego pacjenci najczęściej wybierają popularną metodę fue. Polega ona na bezpośrednim przeniesieniu zdrowych mieszków włosowych w wyłysiałe przestrzenie nie pozostawiając po tym śladów w postaci blizn i zmian skórnych. 

Przeszczep włosów fue zapewnia maksymalnie skrócony czas powrotu do zdrowia, niemal stuprocentową gwarancję powodzenia zabiegu, a do tego w pełni naturalny wygląd i brak ryzyka pojawienia się jakichkolwiek powikłań pozabiegowych. 

Decydując się na wykonanie zabiegu przeszczepu włosów w Turcji w cenie pakietu masz zagwarantowane wszelkie transfery z lotniska do bazy hotelowej oraz samej kliniki, pobyt w hotelu o wysokim standardzie, koszt zabiegu, opieki pozabiegowej oraz wszelkich medykamentów i kosmetyków niezbędnych do prawidłowej pielęgnacji. Dodatkowo za niewielką dopłatą masz możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej, która spędzi z tobą czas zarówno przed jak i po zabiegu. Wykorzystaj wszelkie dostępne możliwości, jakie proponuje klinika transplantacji włosów w Turcji i odzyskaj swój dawny wygląd.