Poznaj perfumy Armani si Fiori

Każdy wie, jak wielką rolę w naszym życiu odgrywa zmysł zapachu. Podświadomie chcemy otaczać się ładnymi zapachami. Gotując obiad, zwracamy uwagę czy pachnie on ładnie, więc dlaczego nie mamy zwracać uwagi na to, jak pachniemy my. W kosmetyczce prawie każda kobieta znajdzie perfumowane balsamy, żele pod prysznic lub kilka różnych perfum.

Oczywiście każdy ma inny gust i zapach, więc perfumy dobieramy pod osobiste preferencje zapachowe. Jedni wolą kwiatowe zapachy inni zaś, wolą nutę orientalną. Gama zapachów na rynku perfumowym jest bardzo różnorodna i łatwo dostępna. Wyjątkiem są perfumy niszowe, te charakteryzują się ograniczonym dostępem i są produkowane w niewielkim nakładzie.

Historia założyciela

Urodzony 11 Lipca 1934 roku w miejscowości Piacenzie. Jest włoskim projektantem mody, który na swoim koncie ma wiele popularnych przedsięwzięć. Między innymi został honorowym ambasadorem UNHCR, kilkanaście projektów kreacji dla Lady Gagi oraz dla innych hollywoodzkich gwiazd. Majątek projektanta jest wykalkulowany na 8,9 mld USD.

Pojemność

Dostępne są pięknym szklanym flakonie z czarną zatyczką o pojemności i cenie:

286 złotych za flakon 30ml, 405 złotych za litraż 50ml oraz flakon 100ml za 554 złote.

Odkryj siebie za pomocą zapachu Armani si fiori

Jeżeli kompozycja kwiatowo – drzewna figuruje w twojej liście preferowanych zapachów, to warto zapoznać się z perfumem Armani si fiori. Produkowana przez włoskiego projektanta mody i współzałożyciela marki Giorgio Armani, która została utworzona w 1974 roku. Armani si fiori to połączenie zapachów miłości, siły i odwagi. Kompozycja zapachowa, z jakiej zostały stworzone te perfumy, nadaje jej wyjątkowe i świeże brzmienie. Przypisywany kobiecie nowoczesnej, idącej odważnie przez życie. Głównymi nutami zapachowymi w Armani si fiori to połączenie zielonej mandarynki i energicznej czarnej porzeczki. Ten współgrający duet łączy się z wonią wanilii i białego piżma tworząc zaskakujący bukiet eteryczny.

Armani si fiori, a uwaga mężczyzn

Nie od dziś wiadomo, że ładnie pachnąca kobieta przyciąga spojrzenia wielu mężczyzn. Użycie zapachu Armani si fiori gwarantuje, że zostaniesz zauważona przez większą grupę ludzi. To perfumy zmysłowe, nadające nutę ciekawości. Zapach orientalny potrafi wzbudzić namiętność oraz postawić osobę, która ich używa, zupełnie w nowej odsłonie dla reszty świata.

Jakie okazje sprzyjają użyciu Armani si fiori

Przyjęcia? Urodziny? Czy może do pracy? Nie wiesz, jaki zapach dobrać do rodzaju spotkania? Armani si fiori poleca się na co dzień, jak i na wyjątkową okazję, słodkie walory zapachowe nadają się do użytku codziennego, natomiast nuta wanilii i białego piżma idealnie się sprawdzi na przyjęciu bądź na randkę.

Prezent okazjonalny

Większość okazji wymaga wręczenia prezentu, osobie celebrującej dany dzień. Dobrze, aby prezent był wyjątkowy i praktyczny. Podarowane perfumy Armani si fiori to idealna okazja, na odkrycie przez obdarowaną osobę, wyjątkowości tych perfum. Jubilat z pewnością doceni jakość otrzymanego prezentu. Idealna kompozycja zapachowa sprawi, że osoba nim obdarowana, na długo zapamięta ten dzień, a walory zapachowe już na zawsze będą jej się kojarzyły z osobą, od której ją otrzymała.

Niezależnie od tego, czy chcesz te perfumy tylko dla siebie, czy też chcesz dać je komuś w prezencie, wiedz, że jest to dobry wybór. To świetny sposób na prezent bez znaczenia czy jest to osoba ci bliska, czy też niekoniecznie. Perfumy doskonale sprawdzą się do każdej okazji i osobie w praktycznie każdym wieku.