Odkryj farby do włosów Excellence od L’Oréal Paris

Koloryzacja włosów jest jedną z wielu możliwości pozwalających kobietom na trwałą zmianę. Możemy zmienić nie tylko swój wygląd zewnętrzny, ale również wydobyć z siebie ukryte piękno. Obecnie koloryzacja włosów stała się nie lada sztuką, a to za sprawą wielu dostępnych technik jej wykonywania.

Początki

Dziś wystarczy pójść do drogerii czy hipermarketu, kupić farbę do włosów L’ORÉAL EXCELLENCE i po chwili cieszyć się nowym, głębokim kolorem włosów. Dawniej jednak kobiety musiały radzić sobie inaczej. Pierwsza farba do włosów pojawiła się w XIV wieku w Europie. Po jej zastosowaniu można było cieszyć się trwałą czernią na głowie. Kosmetyk stworzony był z łupinek orzecha włoskiego, dębowych galasów oraz tlenku ołowiu i siarczanu miedzi. Jakiś czas później prócz farb zaczęto stosować pudry produkowane ze skrobi pszenicznej. Nadal wykorzystywano płukanki z rumianku czy z innych roślin, dzisiaj niedocenianych.

Farby, farby – wszędzie farby!

By znaleźć dobry produkt, który pokryje nasze włosy w stu procentach, wystarczy poszukać wśród kosmetyków najlepszych producentów. Zwykle skupiamy się na dobrym składzie, trwałości, łatwości w nakładaniu oraz na dużym wyborze kolorów. Praktycznie każda firma, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków do włosów, ma w swoim asortymencie farby do włosów lub inne produkty do koloryzacji. Zazwyczaj staramy się wybierać coś sprawdzonego. Blondynki często sięgają po farby Syoss, a szczególną ich uwagę przyciąga odcień Chłodny Platynowy Blond. By zapobiec blaknięciu koloru, polecane są fioletowe szampony marki Joanna. Dla przyszłych rudowłosych firma Garnier zaprojektowała Garnier Olia Intensywna Miedź, która długo utrzymuje się na głowie i wygląda wyjątkowo pięknie.

Postaw na L’ORÉAL EXCELLENCE!

L’ORÉAL EXCELLENCE to krem do koloryzacji, który prócz swojej trwałości może się pochwalić bogactwem składników mających zadbać o nasze włosy. Po farbowaniu pozostaną one miękkie i lśniące, a także pokryte kolorem w stu procentach. Warto wspomnieć, że przed koloryzacją na włosy należy nałożyć serum, które znajduje się w opakowaniu. Ma ono zapewnić naszym włosom ochronę podczas nakładania kremu koloryzującego. Po zakończonym zabiegu na głowę koniecznie trzeba nałożyć odżywkę (którą również producent umieszcza w pudełku), by zapobiec suchości oraz łamliwości włosów. Kobiety, które chcą zatuszować swoje siwe włosy, również powinny sięgnąć po L’ORÉAL EXCELLENCE – według badań pokrywa on do 100% siwych pasm.

Gdy zdecydujesz się już na zmianę koloru włosów, nie wybieraj pierwszego z brzegu produktu do koloryzacji. Wybierz taki, który zapewni ci ochronę przed, po i w trakcie zabiegu. Zdecydowanie można tak powiedzieć o kremie L’ORÉAL EXCELLENCE – prócz wymarzonego koloru będziesz się cieszyła zadbanymi i lśniącymi włosami!