Neo Beauty — medycyna w służbie pięknu

Nasze życie wypełniają doświadczenia, które kolekcjonujemy przez lata. Każdy dzień to nowe emocje, nowe wrażenia i przeżycia, które wzbogacają nas. Niestety wszystkie nasze doświadczenia odbijają się na naszej twarzy, która jest niczym skrupulatnie sporządzony pamiętnik. Po latach możemy pochwalić bogatą kolekcją zmarszczek mimicznych, dokumentujących uśmiechy, czy grymasy niezadowolenia.

Cera to też papierek lakmusowy, który odzwierciedla tryb życia, a że żyjemy szybko, to niestety skóra szybciej dopomina się uwagi. Co działa destrukcyjnie na naszą skórę? Czynników, które jej nie służą, jest bardzo wiele – nieprzespane noce, niedostateczne nawodnienie, intensywne kąpiele słoneczne, zanieczyszczone powietrze, nie wspominając o używkach. Nie zapominajmy też o nieubłaganej sile grawitacji i czynnikach naturalnych, związanych z wiekiem. Czy jednak trzeba godzić się na taki stan rzeczy i — jak to mówią — starzeć się z godnością? Na szczęście jest inne wyjście!

A może by zatrzymać czas?

Na pomoc śpieszy nam medycyna estetyczna. Dotychczas kliniki medycyny estetycznej kojarzone były raczej z miejscem odwiedzanym przez celebrytów. Dziś każdy może zdecydować się na zabieg upiększający wykonany przez wyspecjalizowanego lekarza, wystarczy tylko… udać się na ulicę Szparagową 10 w Łodzi. Tam właśnie mieści się gabinet medycyny estetycznej Neo Beauty, w którym przyjmują  dyplomowani lekarze medycyny estetycznej. Specjaliści współtworzący Neo Beauty mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, udokumentowanym i potwierdzonym przez liczne certyfikaty i dyplomy. Celem, jaki im przyświeca, jest poprawa samopoczucia Pacjentów, tak by każdy po wizycie w gabinecie poczuł się piękny, pewny siebie i szczęśliwszy.

Czy można powiedzieć, że w Neo Beauty zatrzymuje się czas? Ba, czasem nawet cofa — odpowiednio dobrane zabiegi pozwalają wizualnie odjąć nawet kilka lat. To jakie zabiegi warto przeprowadzić, które będą skuteczne i jednocześnie bezpieczne rekomenduje lekarz podczas wizyty konsultacyjnej. Oczywiście sam gabinet medycyny estetycznej nie zatrzymał się w czasie — to niezwykle nowoczesne miejsce, wyposażone w najnowszy sprzęt. Do zabiegów używane są tylko preparaty najwyższej jakości, ponieważ bezpieczeństwo i dobro Pacjenta jest w Neo Beauty na pierwszym miejscu.

Jakie zabiegi wykonywane są w gabinecie Neo Beauty? Przeprowadzane są przede wszystkim mało inwazyjne zabiegi, które mają za zadanie poprawić wygląd i kondycję cery. Większość uszkodzeń skóry spowodowana jest niedostatecznym nawilżeniem skóry. Odpowiednio dobrane kuracje przywracają skórze równowagę, wygładzają zmarszczki, poprawiają owal i wypełniają niedoskonałości, jednocześnie odżywiając ją dogłębnie.

Nie zawsze przeżywamy pozytywne chwile. Niestety zdarzają się momenty, które wolelibyśmy wymazać z pamięci, lecz blizny pozostawione na ciele, nie dają zapomnieć. W Neo Beauty lekarze specjaliści dbają, by każdy Pacjent poczuł się dobrze w swoim ciele. Zabieg korekty blizn pozwala zacząć życie z nowym pięknym ciałem i spokojnymi myślami.

Zobacz listę dostępnych zabiegów pod adresem http://neobeauty.pl/zabiegi/.