Miejscowe wyszczuplanie dzięki Hifu Ultraskin

Szczupłe i jędrne ciało, to marzenie wielu z nas. Aby móc cieszyć się wyżej wspomnianym, należy zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, zrezygnować ze słodyczy oraz jedzenia typu fast-food, a także wprowadzić do swojej codzienności wysiłek fizyczny. Jak się jednak okazuje są takie miejsca na naszym ciele, na których efekty odchudzania widoczne są dosyć słabo i wymagają poświęcenia na nie więcej czasu, a to niestety zniechęca do dalszej walki o wymarzoną figurę. Szczęśliwie, w gabinetach medycyny estetycznej można skorzystać z zabiegu, który pozwala nieinwazyjnie pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej i w widoczny sposób wyszczuplić te części ciała, które usilnie bronią się przed chudnięciem. Mowa tu o zabiegu, jakim jest Hifu Ultraskin.

Czym jest zabieg Hifu Ultraskin? 

Hifu Ultraskin to zabieg, którego celem jest usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z konkretnego obszaru ciała, a co za tym idzie jego wyszczuplenie. Hifu to nieinwazyjna metoda, która w żadnym stopniu nie powoduje uszkodzeń skóry, a także nie wymaga długoterminowej rekonwalescencji. Podczas wykonywania wyżej wspomnianego stosowana jest technologia skoncentrowanych fal ultradźwiękowych, które odznaczają się dużym natężeniem. Zabieg ten wykonywany jest na takich obszarach ciała jak brzuch, uda, podbródek, ramiona, talia oraz pośladki. Za sprawą fal ultradźwiękowych komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi, a następnie w naturalnym procesie metabolicznym są wydalane z organizmu. Tego typu zabieg świetnie sprawdza się również w liftingu twarzy i ciała, a wszystko dlatego, że poprawia napięcie skóry oraz ją ujędrnia. 

Jak przebiega zabieg Hifu Ultraskin? 

Ten rodzaj zabiegu wyszczuplającego polega na przyłożeniu głowicy do miejsca, które będzie mu poddawane. Przez wyżej wspomnianą natomiast, przepływa energia ultradźwiękowa. W wyniku jej działania dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a pacjent odczuwa jedynie delikatne mrowienie oraz ciepło. Tak jak wcześniej zostało wspomniane, po jego wykonaniu można od razu wracać do swoich codziennych obowiązków, ponieważ nie wymaga okresu rekonwalescencji. Parametry zabiegu zawsze są dopasowywane do danego pacjenta, zarówno pod kątem preferencji jak i wytrzymałości. Po odbyciu zabiegu miejsce, które było mu poddawana może być wrażliwe. 

Jakie efekty można osiągnąć stosując zabieg Hifu Ultraskin? 

Otóż w związku z tym, że założeniem wykonywania tego zabiegu jest utrata nadmiaru tkanki tłuszczowej na danym obszarze ciała, możliwy do uzyskania efekt to zmniejszenie w obwodzie od 2cm do 3 cm. Co istotne, w wyniku tej metody skóra staje się bardziej ujędrniona, co również ma znaczący wpływ na wygląd sylwetki. Należy pamiętać jednak o tym, że pełne efekty zabiegu są widoczne dopiero po około 2-3 miesiącach od jego wykonania, w związku z czym należy uzbroić się w cierpliwość, a ponadto nie porzucać diety oraz ćwiczeń. Miejmy na względzie fakt, że tego typu zabieg powinien być jedynie dodatkiem do szeregu czynności jakie wykonujemy, w drodze po piękne i zdrowe ciało. 

Więcej informacji znajdziecie na: https://mediderm.com.pl/cennik/hifu-ultraskin-ii-absolute