Kremy nawilżające do twarzy – czym się wyróżniają? Kiedy warto po nie sięgnąć?

Prawidłowe nawilżenie jest fundamentem zdrowego oraz młodego wyglądu skóry. Jeżeli zależy Ci na jej kompleksowej pielęgnacji, sprawdź, czym wyróżniają się kremy nawilżające do twarzy oraz kiedy warto po nie sięgnąć.

Czym wyróżniają się kremy nawilżające do twarzy? 

Zastanawiasz się, czym kremy nawilżające do twarzy różnią się od produktów o właściwościach odmładzających? Odpowiedź jest prosta. Te pierwsze preparaty dostarczają skórze składników odżywczych ograniczających odparowywanie wody z jej wnętrza, a więc chronią ją przed utratą wilgoci. Ponadto, kremy nawilżające do twarzy, tak samo jak inne, mogą być wzbogacane o filtry UV, by przez cały rok chronić ją przed fotostarzeniem.

Kiedy sięgnąć po kremy nawilżające do twarzy?

Krem nawilżający jest podstawą pielęgnacji skóry. W związku z tym warto go stosować przez cały rok zarówno na dzień, jak i na noc. Kluczem do pięknego wyglądu cery jest regularność stosowania kosmetyku oraz odpowiedni dobór preparatu. 

Jaki krem nawilżający do twarzy wybrać?

Wybór kremu nawilżającego powinien być podyktowany specjalnymi potrzebami cery – jej wiekiem czy typem. Zanim więc zaczniesz szukać konkretnych preparatów, dowiedz się jak najwięcej o swojej skórze i jej potrzebach. Kolejny krok to właściwe zakupy. Na rynku znajdziesz wiele różnego rodzaju produktów, ale zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, czy na stronach konkretnych producentów znajdują się informacje o składnikach aktywnych obecnych w składach kosmetyków oraz badaniach klinicznych udowadniających ich działanie. Dzięki temu o wiele łatwiej podejmiesz decyzję, której nie będziesz żałować.   

Poznaj kremy nawilżające do twarzy marki Hada Labo Tokyo 

Kremy nawilżające do twarzy Hada Labo Tokyo mają w swoim składzie unikalny składnik SUPER HYALURONIC ACID™. To nowoczesna generacja hialuronowej pielęgnacji skóry, opracowana w japońskich laboratoriach w Kioto. Preparaty tej marki zawierają w sobie 3 rodzaje kwasu hialuronowego o wyjątkowo dużej mocy. Co to oznacza? 

  • Zapewniają 2x więcej nawilżenia niż zwykły kwas hialuronowy,
  • zamykają wilgoć w skórze na wiele godzin (dzięki technologii LOCK-in-MOIST),
  • nawilżają, a także wypełniają skórę od środka. 

Jeśli więc szukasz odpowiedniego kremu nawilżającego do twarzy, sprawdź ofertę marki Hada Labo Tokyo. Na stronie producenta znajdziesz więcej informacji na temat działania preparatów oraz innych składników odżywczych.