Dlaczego suplementy i sterydy są popularne wśród osób budujących masę mięśniową

Budowanie masy mięśniowej to przede wszystkim ciężka praca. Człowiek musi przestrzegać rygorystycznej diety, spędzać wiele godzin tygodniowo na siłowni, odpowiednio regenerować organizm oraz spać minimum 8 godzin na dobę.
Dzień sportowca zaczyna się od dietetycznego śniadania, następnie człowiek ten jedzie do pracy i na siłownię, gdzie trzyma się diety oraz dba o ruch. W czasie minimum godzinnego treningu musi on intensywnie pobudzić do wzrostu swoje mięśnie, aby następnie wrócić do domu i poddać się odpowiedniej regeneracji.
W tym harmonogramie dnia nie ma czasu na piwo z przyjaciółmi, ciastko z kawą w ulubionej kawiarni czy zjedzenie kebaba w osiedlowym barze. Błędem jest także jeżdżenie do pracy samochodem czy autobusem, kiedy można pokonać tę drogę pieszo lub na rowerze. Normalny człowiek po kilku dniach ma dość takiego stylu życia, zwłaszcza jeśli nie dostrzeże u siebie pozytywnych zmian, czyli przyrostów masy mięśniowej lub zgubienia kilku zbędnych kilogramów, a należy zdawać sobie sprawę z tego, że pierwsze efekty nie pojawiają się tak szybko, nie mówiąc już o kolejnych, kiedy człowiek osiąga już naprawdę dużo.
Właśnie dlatego ludzie decydują się na różnego rodzaju doping, który nie tylko ma dodać im siły, wspomóc budowanie masy mięśniowej oraz przyspieszyć osiągane na siłowni efekty, ale również dodać motywacji do wytrwania w tym postanowieniu oraz zapobiec poddaniu się już na starcie.
Po zapoznaniu się ze stylem życia sportowca oraz dowiedzeniu się, jak ciężko jest zbudować masę mięśniową, nie powinien już dziwić tak wysoki popyt na sterydy anaboliczne dostępne w sklepie ze sterydami online. Jest to bowiem doskonały sposób na skrócenie tego ciężkiego procesu oraz wytrwanie w swoim postanowieniu. Co więcej, Testosteron oraz zbliżone do niego środki, mogą zażywać już początkujący zawodnicy, bowiem prawidłowo zażywany jest bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych.

Popularność suplementów i środków androgennych

Sklep ze sterydami online przyznaje, że z roku na rok suplementy diety oraz sterydy anaboliczne cieszą się coraz większą popularnością. Niestety popyt ten zachęca nierzetelnych dostawców do rozpoczęcia nielegalnej działalności, czyli sprzedawania niebezpiecznych środków, z niesprawdzonych źródeł.
Bywalcy siłowni są zawsze ostrzegani, że środki androgenne należy kupować wyłącznie w sprawdzonych miejscach, czyli takich, które:

  • cieszą się dobrą opinią klientów,
  • mają wypracowaną renomę na rynku,
  • bez problemu udostępniają informacje o sobie oraz pochodzeniu oferowanych przez siebie środków,
  • dają gwarancję na swoje produkty,
  • utrzymują rozsądną cenę, nie zaś zaniżoną, jak to ma miejsce w przypadku oszustów.

Osoby, które nie są pewne, gdzie kupić sterydy anaboliczne, powinny poprosić o pomoc specjalistę. Może to być dietetyk, trener personalny lub po prostu kolega z siłowni, któremu udało się już zbudować masę mięśniową, ale do tej pory nie nabawił się żadnych chorób lub skutków ubocznych.
Kupowanie wspomagaczy z niesprawdzonych źródeł, to ogromny błąd, prowadzący do gorszego funkcjonowania organizmu, a nawet utraty dotychczasowych wyników w sporcie. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego sklepu ze sterydami oraz zażywanie nabytych w nim środków, zgodnie z zaleceniami producenta.

Suplementacja kreatyny – jak często przyjmować?

Kreatyna to doskonały suplement diety, który przyjmuje się każdego dnia, w dawce maksymalnej, wynoszącej 20 g. Cykl z jej udziałem trwa od 5 do 7 dni, ale jeszcze się nie kończy. Po tym czasie dawkę należy bowiem zmniejszyć do 5 g na dobę i zażywać przez resztę sportowej kariery. Dzięki temu uniknie się skutków ubocznych, przy jednoczesnym zyskaniu siły oraz ochrony dla zbudowanej masy mięśniowej.

Wpływ Testosteronu na budowanie masy mięśniowej

Nadmiar Testosteronu w organizmie pozwala zbudować masę mięśniową w szybszym czasie oraz z lepszym efektem. Należy jednak pamiętać, że działanie to prowadzi do zatrzymania naturalnej produkcji Testosteronu w męskim organizmie, który po skończonym cyklu należy odblokować.
Osoby kupujące sterydy anaboliczne w sklepie ze sterydami online, powinny zatem zaopatrzeć się nie tylko w Testosteron, ale również w Clomid, Nolvadex lub HCG.