Co robić i czego używać, aby poprawić wygląd i zdrowie naszych paznokci? Wypróbuj Whitemin Base!

Piękne i silne paznokcie to marzenie wielu kobiet. Jak wiadomo nie każda z nas ma jednak naturalne predyspozycje, aby były one nieustannie w nienagannej kondycji. Na szczęście istnieją produkty, dzięki którym możemy uzyskać piorunujący efekt, posiadając nawet najbardziej problematyczną płytkę.

Dlaczego nasze paznokcie są w słabej kondycji?

Pielęgnację dłoni i paznokci najlepiej rozpocząć wraz z zaczerpnięciem niezbędnej wiedzy. Warto zaznajomić się z czynnikami, które wpływają na kondycję naturalnej płytki, tak aby w przyszłości lepiej radzić sobie z ewentualnymi problemami.

Po pierwsze wszelkie środki chemiczne to główny wróg naszych dłoni. Łatwo jednak sobie z nim poradzić. Podczas prania ręcznego, wycierania kurzy czy zmywania wystarczy, że założymy gumowe rękawiczki i problem znika (przynajmniej jeśli nie jesteśmy alergikami). Drugi naszym wrogiem jest natomiast nieodpowiednia dieta, w której brakuje przede wszystkim:

  • białka (keratyny) będącego głównym budulcem płytki,
  • krzemu wpływającego na odpowiedni nawilżenie i elastyczność paznokcia,
  • wapnia, który znacząca wzmacnia płytkę, zwiększając jej grubość,
  • nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-3 oraz omega-6,
  • witaminy A, C, D, E
  • witamin z grupy B.

Regularna pielęgnacja i wzmocnienie płytki paznokcia

Jeśli zadbamy o potrawy bogate w powyższe składniki, zminimalizujemy kontakt z produktami chemicznymi oraz wyeliminujemy urazy mechaniczne, to osiągnęliśmy połowę sukcesu. Do pełnego powodzenia pozostaje jeszcze regularna pielęgnacja.

Jeśli stawiasz na naturalność, z pewnością zainteresuje Cię najnowszy produkt sygnowany przez markę Indigo Nails, a mianowicie Whitemin Base (https://www.indigo-nails.com/blog/pl,b337,whitemin-base-odkryj-potwierdzona-naukowo-skutecznosc-bialej-bazy-hybrydowej-indigo.html). Niniejsza baza hybrydowa sprawi, że Twe paznokcie nabiorą subtelnie wybielonej barwy, wzmocnią się, a Twa stylizacja zostanie utrwalona. Uniwersalność Whitemin Base powoduje, że można ją również stosować w celu podbicia efektu neonów czy pasteli lub wykorzystać jako podkład do rozmaitych zdobień. Nie wierzysz? Spróbuj! Gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziona. 96% badanych klientek nie może się przecież mylić!