Broil king – grill na więcej niż jeden sezon

Za oknem coraz częściej zobaczyć można słońce. To znak, że lato nadchodzi, a wraz z nim ciepłe długie wieczory. Czy jest lepszy sposób na ich wykorzystanie niż grill ze znajomymi i rodziną? Często jednak, po sezonie zimowym, zeszłoroczny sprzęt nie nadaje się do użytku. I tu przychodzi dylemat. Jaki model wybrać w tym roku?

Może warto pomyśleć o inwestycji w grilla, który posłuży nam znacznie więcej niż jeden sezon. Jeżeli chodzi o wysokiej jakości grille w dobrej cenie polecam przejrzeć asortyment który oferują grille broil king. Ta kanadyjska marka znana jest na całym świecie. Od lat tworzy innowacyjne rozwiązania służące oryginalnemu przygotowywaniu dań w ogrodzie. Po czym poznać te produkty? Po ich unikatowym designie. Zdecydowanie wyróżniają się pod tym kątem wśród innych grilli. Wyglądają one bardzo luksusowo i prestiżowo, podnosząc przy tym standard ogrodu. Ale grille broil king to nie tylko wygląd! To przede wszystkim świetna jakość i mnóstwo ciekawych funkcji. Grille są wyposażone w nowoczesne aromatyzery, które gwarantują maksymalnie soczyste i aromatyczne potrawy. Wysokiej klasy grille spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających grillmasterów. Nowoczesny grill Broil King zasilany gazem śmiało można nazwać zewnętrzną kuchnią. W niczym nie przypomina on bowiem urządzeń, które jeszcze do niedawna gościły w ogrodach.

Grill

Grill gazowy to rozbudowana konstrukcja ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle funkcjonalna. Użytkowanie nowoczesnego grilla jest wygodne, w pełni bezpieczne i bezproblemowe. Zdecydowanie największym plusem jest rozpalanie – od teraz nie trzeba męczyć się z rozpałkami i ciągłym pilnowaniem płomienia! Wystarczy przekręcić korek i ustawić temperaturę. Możliwość jej regulowania pozwala na przyrządzanie w jednym czasie potraw, które wymagają różnorodnej obróbki.

Nie ma potrzeby czyszczenia i szorowania zaschniętego brudu i sadzy – czyszczenie grilla gazowego zajmuje tylko chwilę. Specjalistyczne środki czystości i akcesoria oferowane przez markę ograniczają cały proces do minimum. Poza środkami służącymi do czyszczenia marka oferuje akcesoria, które pozwalają przyrządzić nietypowe potrawy. I tu należy wspomnieć o kamieniu do pizzy. Kto nie lubi pizzy? Od teraz możesz przygotować ją we własnym ogrodzie, na bazie ulubionych składników. Kamień do pizzy to gwarancja smaku takiego jak w pizzerii – albo i lepszego. Ponadto wieszaki na udka. Pozwalają na przyrządzenie soczystych, pełnych smaków udek przy minimalnym nakładzie pracy.

Przekonaj się sam! W tym sezonie zaskocz bliskich wspaniałymi daniami przygotowanymi podczas wspólnych chwil na łonie natury.